Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - PolaD

Strony: [1]
1
Seks i antykoncepcja / Pierwszy raz u ginekologa - pomocy!
« dnia: Styczeń 30, 2017, 02:18:04 pm »
Kochane dziewczyny - bo nie ukrywam, że to z Wami chcę pogadać. Czeka mnie chyba pierwsza wizyta u ginekologa. Zdecydowaliśmy się na współżycie z moim chłopakiem. Mama zawsze powtarzała, że powinno się wtedy wybrać do lekarza sprawdzić czy wszystko jest w porządku i ogarnąć jakąś antykoncepcję. Niby mogłabym jej więc powiedzieć... ale jakoś tak głupio. Jestem ciekawa Waszych doświadczeń - na co powinnam zwrócić uwagę? Czego się spodziewać? A może macie jakiś dobrych lekarzy, których warto polecić??

2
Wakacje / Ciepłe ferie - gdzie się wybrać?
« dnia: Styczeń 25, 2017, 01:31:59 pm »
Słuchajcie, jak pewnie wiecie niedługo zaczynają się ferie zimowe. Miałam je spędzić w domu, ale okazało się, że tata dostanie urlop i mama wymyśliła, żeby gdzieś wyjechać. Chciałabym gdzieś gdzie jest ciepło, bo nie przepadam za sportami zimowymi więc narty itd odpadają. No i pytanie czy w ogóle da się w tak krótkim czasie coś jeszcze kupić, w sensie jakąś wycieczkę?

Strony: [1]