Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - janex

Strony: [1]
1
Tablety / Czy warto kupować tablet?
« dnia: Grudzień 08, 2016, 05:44:22 pm »
Hej ludziska :D Słuchajcie, mam pytanie. Przez dobre kilka miesięcy prosiłem moich rodziców o zakup tabletu. Jak sobie możecie wyobrazić - łatwo nie było. Teraz okazuje się, że chcą kupić mi go na święta i pytają jaki. A mnie nachodzą wątpliwości - no bo w sumie wszystko co na tablecie mogę robić i na telefonie. I nie wiem, warto mieć taki sprzęt?

2
E-booki / Jaki czytnik ebooków?
« dnia: Listopad 04, 2016, 07:11:06 pm »
Hej, mam pytanie. Dotychczas czytałem książki na tablecie ale lektur jest coraz więcej, do tego chciałbym czasem poczytać też coś dla przyjemności i widzę, że takie rozwiązanie przestaje zdawać egzamin, bo zwyczajnie męczą mi się oczy. Kumpela mówi, że warto zainwestować w czytnik ebooków. Niestety, o ile wszystkie urządzenia elektroniczne mam w małym paluszku o tyle na tego typu sprzętach kompletnie się nie znam. Polecacie konkretne czytniki? Na co zwrócić uwagę?

3
Nauka/Egzaminy / Angielski - jak uczyć się go skutecznie?
« dnia: Październik 01, 2016, 12:06:23 pm »
Hej. Jak większość z nas również ja uczę się angielskiego. Do tej pory nie miałem z nim żadnych problemów więc zdecydowałem się na szkołę, która posiada profil językowy. No i zaczęły się schody. Mam coraz większe zaległości i jest to spory problem. Szczególnie jeśli chodzi o gramatykę i ilość słówek "do nauczenia". Macie jakieś konkretne metody nauki? Warto zdecydować się na jakiś kurs lub korepetycje? Pomocy :)

Strony: [1]