Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - nataliah

Strony: [1]
1
Motoryzacja / Samochód dla nastolatka
« dnia: Kwiecień 26, 2017, 05:41:24 pm »
Hej ludziska. Mój brat kończy w tym roku 18 lat i pierwsze co zamierza to zdać egzamin na prawko. W związku z tym rodzice myślą nad zakupem używanego samochodu w ramach prezentu. I pytają mnie o jakich samochodach marzą nastolatkowie. No kurde, o czym ja marzę to wiem, ale wątpię żeby brat marzył o tym samym. Jakie samochody podobają się chłopakom? Podpowiecie coś?

2
Kosmetyki / Czym robić demakijaż?
« dnia: Grudzień 09, 2016, 11:46:42 am »
Hej dziewczyny! (Bo zakładam, że temat raczej nie bardzo dotyczy chłopców). Mam problem. Na co dzień dość mocno się maluję - nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez wytuszowanych rzęs czy korektora. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie demakijaż. Nie wiem, może robię coś źle, może nie używam odpowiedniego płynu, ale zauważyłam, że moje oczy ciągle są podrażnione. Czego używacie do zmywania makijażu? Szczególnie jeśli chodzi o oczy?

3
Internet / Ciekawe blogi dla nastolatków
« dnia: Październik 01, 2016, 07:17:20 pm »
Hej! Lubię siedzieć w sieci, ale ciągłe przeglądanie fejsa z czasem zaczęło mnie nudzić. Poszukuję więc ciekawych miejsc, w których można poczytać o rzeczach dotyczących nastolatków, naszych problemów czy pasji. Chętnie poznam jakie strony przeglądacie. Na co warto zwrócić uwagę w sieci? Podzielcie się fajnymi linkami :)

Strony: [1]