Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - E_Kutrzeba

Strony: [1]
1
Wspólne pasje / Odp: Czy są tu miłośnicy ogrodnictwa?
« dnia: Styczeń 31, 2017, 11:38:48 am »
To może być dobry pomysł. Sama na działce mam takie coś. Ja co prawda z ogrodnictwem nie jestem za pan brat, ale mamie chętnie pomagam i wiem doskonale, że taki zestaw, w połączeniu z dobrym systemem nawadniania sprawia, że wszystko jest regularnie podlewane i nie ma konieczności latania z ciężkimi konewkami :D Także chyba warto zrobić z rodzicami zrzutkę :)

2
Prezenty / Odp: Prezent dla ukochanej - pomocy!
« dnia: Styczeń 31, 2017, 11:34:42 am »
Nie wiem na jakie Ty dziewczyny gościu trafiałeś :) Mi się wydaje, że biżuteria to bardzo dobry pomysł, choć nie jest oczywiście do końca oryginalny i trzeba mieć na niego budżet dość spory... Może spróbuj po prostu zrobić coś samodzielnie? Ramkę z waszymi zdjęciami? Piękny album? Wiem, że to pracochłonne ale takie prezenty mają niezwykłą wartość :)

3
Seks i antykoncepcja / Odp: Pierwszy raz u ginekologa - pomocy!
« dnia: Styczeń 31, 2017, 11:31:18 am »
Tak się składa, że ja jestem z Twoich okolic :) Wielkiego doświadczenia w bieganiu po gabinetach jeszcze nie mam, ale razem z moją mamą odwiedzamy panią Beatę http://beatabudylowska.ginweb.pl/. Jeśli chodzi o ginekologa w Opolu to z czystym sumieniem mogę polecić, bo jest miła, dyskretna i kompetentna. Mogę z nią porozmawiać o antykoncepcji, potrafi dobrze doradzić i rozwiać wątpliwości a jednocześnie traktuje mnie jak pacjentkę, nie jak dziecko. Moim zdaniem w przypadku nas, młodych dziewczyn to ma ogromne znaczenie. Także moim zdaniem na spokojnie poczytaj opinie.
Przed samą wizytą, zwłaszcza pierwszą dobrze sobie zapisać co chciałabyś wiedzieć, co cię gnębi czy niepokoi. Ja np. zapomniałam "języka w gębie" i w sumie pierwsza wizyta była nie do końca udana. Zupełnie niepotrzebnie, bo nie ma się czego bać :) 

Strony: [1]